ارسال های گوشه

پ. ک. – اتحاد ارمنی

pkk-ermeni-ittifaki-gorsel

هر دو جغرافیا که در آن حاکم است و میراث آن از تاریخ ، دولت ما رو به بسیاری از شرارت با همان هدف را ترک کرده است. و به نظر می رسد مانند آن را به ادامه بدون تغییر.

همر, مورخ معروف, اشاره به ترک به شرح زیر; "ترک یک کشور شناخته شده توسط قرن های باستانی به جای Heredot و تورات است. در سادگی ، جلال در آرامش ، شجاعت است که سلطه را قبول نمی کند ، عشق گسترده ای از فتح تا آنجا که ممکن است ، توانایی تلاش بی نهایت ، لذت و عادت اتصالات مناطق به خود به جای مطابقت با مناطق ، کشور ترکیه قرن لذت و عادت در تاریخ این  هر کلمه از این جمله که مورخ اتریش گفت در مورد ترک درست است. امروز ، کسانی که در جهان اجرا شده اند قرار دادن در مرحله همه نوع از بازی ها برای جلوگیری از تقویت این حالت برای قرن ها ، به عنوان آنها از این ویژگی آگاه هستند. مطرود ترین این بازی ها حوادث تروریستی است که ما برای مدت طولانی تجربه کرده ایم. ترکان سازمان تروریستی تجزیه طلب را بلافاصله پس از سازمان تروریستی ارمنی در تاریخ جمهوری ترکیه ، جوانترین ایالت ها به رسمیت شناختند. او به قتل رسید. تحولات پس از آن نشان داده اند که این دو سازمان در واقع یک ساختار است که کار جمعی انجام شده است. اهداف استقرار ، اهداف و تمرکز آنها تغذیه یکسان بود. از آنجا که کسانی که تاسیس و هدایت این سازمان ها همان مراکز بود.

این تخمین زده می شود که در لبنان در تاریخ 20 ژانویه ۱۹۷۵ تاسیس شده است. اما سخت است که بگوییم این اطلاعات قطعی است. رهبر آن Agop Agopyan است. اما انواع گمانه زنی ها در مورد رهبر نیز وجود دارد. این نام واقعی او است ، و حتی این نامشخص است.

این یک سازمان چپ بال است. همچنین این ادعا به توسط اتحاد جماهیر شوروی تاسیس شده است. بر اساس این دیدگاه ، جناح چپ فلسطینی برای ایجاد و آموزش سازمان مورد استفاده قرار گرفت.

سازمان های تروریستی علیه ترکیه و ترک ها بیشتر از همان منابع و همکاری در صورت لزوم تغذیه می شدند. در آوریل 8, ۱۹۸۰, the پ. ک. و Asala-تروریستی سازمان کنفرانس مطبوعاتی مشترک در صیدون در لبنان برگزار شد, و بیانیه ای علیه ترکیه صادر. با این حال ، پس از این حادثه جذب یک واکنش ، تصمیم گرفته شد برای حفظ روابط در راز است. در پشت این نشست ، در تاریخ 9 نوامبر ۱۹۸۰ ، کنسولگری ترکیه عمومی در استراسبورگ مورد حمله قرار گرفت و در نوامبر 19 ، ۱۹۸۰ ، رم دفتر هواپیمایی ترکیه مورد حمله قرار گرفت ، و این اقدامات به طور مشترک توسط پ. ک. و Asala گرفته شد.

بیانیه مشترک Asala-پ. ک. ا که در تاریخ 30 نوامبر ۱۹۸۰ در تهران توزیع شد ، گفت: "مردم ارمنی ، کردی و عرب باید علیه امپریالیسم و ترکیه در منطقه همکاری کنند". که در ۱۹۸۷, توافق بین پ. ک و ارامنه رسید, و جملات زیر تعیین شد:

  • ارامنه در فعالیت های آموزشی در سازمان تروریستی پ. ک. ای شرکت خواهند کرد.
  • سازمان تروریستی پ. ک. وی هر سال $۵,۰۰۰ در هر ستیزه گر پرداخت خواهد شد.
  • ارامنه قادر خواهند بود در اعتراضات کوچک شرکت کنند.

با توجه به توافق نامه بعدی در تاریخ 18 آوریل ، ۱۹۹۰ ، اصول زیر تعیین شد:

پ. ک. و Asala به همکاری در دولت خواهد رفت.

ارامنه در مورد اقدامات نیروهای امنیتی در ترکیه اطلاعاتی خواهند داشت.

زمین به دست آمده پس از انقلاب به طور مساوی تقسیم می شود.

۷۵ درصد از هزینه های کمپینگ خواهد شد توسط ارامنه پوشانده شده است.

این اقدامات به دیگر شهرهای شهری ترکیه گسترش خواهد یافت.

پ. ک. ا و اسالا تصمیم گرفته بود که عمل مشترک را نه تنها در ترکیه بلکه در قفقاز نیز انجام دهد. در ماه مه 19-20 ، ۱۹۹۲ ، یک گروه از اعضای یک سازمان تروریستی پ. ک. به ارمنستان از ارومیه ، در سه وسیله نقلیه عبور کرد و در برابر ترکان آذربایجانی جنگیدند.

به عبارت دیگر, asala-پ ک. اتحاد هیچ چیز جدیدی نیست. این همکاری بسیار از سال 1980s بوده است و هنوز در حال انجام است.

Comment here