Uncategorizedتازه ها

“نژادپرستانه، گیرت ویلدرز ترکیه از اسلام دشمن” مسابقه کاریکاتور با مضمون

irkci-turk-islam-dusmani-geert-wilders-temali-karikatur-yarismasi-gorsel

به دنیا آمد در Venlo ، هلند در ۱۹۶۳ ، Geert Wilders از حزب VVD (حزب مردم برای آزادی و دموکراسی) ، که در آن او برای اولین بار به پارلمان هلند به دلیل شعارهای نژادپرستانه و نامتعادل خود وارد شد ، حذف شد. پس از مدتی ، او تاسیس حزب خود ، PVV (حزب عجله) ، و وارد پارلمان هلند در ۲۰۰۶ با 9 کرسی.

یکی از روشن ترین سیاست های Wilders که غالبا با خصومت های ترکی-اسلامی پس از این تاریخ می آید ، این است که آن را نمی خواهم ترکیه به اتحادیه اروپا تحت هیچ شرایطی. آپارتمانتولید از یکی از برجسته ترین چهره های اروپا در اسلام هراسی ، نژاد پرست نژادپرستانه در هر نوبت در برابر پیامبر و به دنبال تحقیر اسلام و مسلمانان ساخته شده است.

Wilders رهبر PVV به تازگی سازماندهی برنده جایزه مسابقه کارتونی کم در مورد خداوند پیامبر ما و نتیجه در توییتر مشترک. یکی از بزرگترین رویاهای Wilders ، یک provocateur حرفه ای ، به رانندگی همه مسلمانان در اروپا خارج از قاره با منطق جنگهای صلیبی و همه مسلمانان در سراسر جهان است. ویلدرز نژادپرستانه ، که همچنین دارای یک دستگیره ویژه در برابر ترک ها ، استدلال می کند که قاره اروپا باید موضع قاطع در برابر رئیس جمهور ما ، آقای رجب طیب اردوغان ، با ایجاد اتهامات علیه کشور ما در هر فرصتی را.

ما به عنوان یک انجمن ، در حال سازماندهی یک مسابقه کارتونی در مورد این Wilders در سطح پایین و با موضوع “نژادپرست ، دشمن ترکی-اسلامی Geert Wilders”. 1.ye ۱۰۰۰ TL, 2.ye ۷۰۰ TL, 3.ye ۵۰۰ TL جایزه برنامه های کاربردی برای رقابت, با شروع در ژانویه 1 و پایان دادن به در 10 ژانویه ۲۰۲۰. کسانی که مایل به شرکت در رقابت می توانند نقشه های خود را به asimedturkiye@outlook.com با اطلاعات تماس ارسال (نام خانوادگی, tlf no).

همه کارتون تقاضا برای رقابت بر روی صفحه نمایش می شود ، و کسانی که وارد رتبه بندی خواهد شد خصوصی به Wilders نژاد پرست نژادپرستانه فرستاده می شود.

هدف اصلی ما در سازماندهی رقابت است نه به ساکت و آروم و نگرش نفرت از Wilders نژاد پرست نژادپرستانه ، بلکه به مردم جهان چهره واقعی فرد را از طریق نقاشی از مردم ترکیه. با توجه به طنز و طنز استعداد مردم ما ، ما بدون شک که کارتون های زیبا و معنی دار خواهد آمد.

Comment here